Główna siedziba firmy Pesta

PESTA – firma, która od 1999 roku prowadzi działalność na rynku motoryzacyjnym. Początkowo nieduża, przez lata pracowała na swoją pozycję w kraju i obecnie jest nie tylko liczącą się hurtownią, lecz również dużą firmą usługową.

W historii PESTY było kilka przełomowych momentów, które pokazały nam, jak bardzo wykwalifikowaną mamy kadrę pracowniczą i jak wiele wspólnie możemy osiągnąć. Obecnie posiadamy kilka budynków magazynowych, a nasza główna siedziba mieści się w odrestaurowanej XIX- wiecznej hali, przy ulicy Pierwszej Brygady 35 w Stargardzie. Dzięki dużej powierzchni, jaką zyskaliśmy, mogliśmy komfortowo rozmieścić poszczególne działy firmy i stworzyć nowe miejsce pracy. Znajdziecie tu księgowość, biura właściciela, dział IT, serwisy klimatyzacji, wulkanizacji, mobilny serwis opon oraz serwis wózków widłowych, dział sprzedaży i wynajmu wózków widłowych, a także główne magazyny firmy.

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas niestrudzonego dążenia do wyznaczonych sobie celów i wiary we własne możliwości. Jesteśmy przekonani, że przez kolejne lata uda nam się osiągnąć jeszcze więcej, a wszystko to dla naszych klientów.