Rebranding ! Nowy wizerunek, niezmienna jakość.

Zmiany na rynku motoryzacyjnym, pojawianie się coraz nowszych produktów – udoskonalonych i wzbogaconych o nowoczesne technologie, a także trendy, za którymi podążamy od początku naszej działalności- to wszystko mamy na uwadze przy okazji rozwoju naszej firmy. Zmieniamy się dla Państwa, chcemy nieustannie doskonalić naszą ofertę, podnosić nasze kwalifikacje i dostarczać najlepsze produkty dostępne na rynku. W dążeniu do perfekcji, zdecydowaliśmy się również na nowy image. Logo, barwy, strona internetowa, sklepy czy wizerunek pojazdów występują w nowej, lepszej i nowocześniejszej formie. Nadal jednak pozostało to, co wyróżnia nas od 1999 roku – wysoka jakość naszych usług.

Zobacz całość

Extremalne czyszczenie lokomotywy

A było tak......

„Dacie radę przetestować nasze produkty w warunkach Extremalnych” - Extremalne zadania to nasza specjalność . „Może czołg lub coś większego” -Jak Panie Krzysztofie środki są tak dobre jak wieść niesie to możemy i sputnika radzieckiego doczyścić !

Zobacz całość

Świąteczne Życzenia Bożonarodzeniowe 2019

Pragniemy życzyć Państwu pełnych magii, radości i ciepłej rodzinnej atmosfery Świąt Bożego Narodzenia, a nadchodzący Nowy Rok niech przyniesie pokój i szczęście. Niech będzie czasem realizacji osobistych zamierzeń i satysfakcji z zawodowych sukcesów. Właściciel oraz Pracownicy Firmy PESTA 2
Mirosław Rybkowski