Sklep Pesta 2 rozwija działalność

Wielobranżowy sklep Pesta 2 Mirosław Rybkowski rozwija działalność.

Idea utworzenia sklepu, który już od dwóch lat funkcjonuje przy ul. Gdańskiej 4F była jasna: zapewnić w jednym miejscu szerokie możliwości zakupów- zarówno dla klienta hurtowego, jak i detalicznego. Uzyskany efekt to kompleksowa, profesjonalna usługa pod jednym dachem dla wszystkich. Firma przygotowała ofertę dla zainteresowanych zakupem części samochodowych, sprzętu budowlanego, olejów oraz roboczej odzieży ochronnej. Do swojego sklepu zaprasza klientów indywidualnych oraz firmy, które szukają czegoś więcej niż tylko standardowej obsługi w sieciowej hurtowni.

Zespół Pesty 2 zorientowany na każdego klienta- bez względu na ilość kupionych przez niego produktów- doradzi oraz zasugeruje asortyment oraz rozwiązania, zgodnie z indywidualnymi potrzebami nabywcy. Do sklepu przy ul. Gdańskiej wraca się chętnie, również ze względu na rodzinną atmosferę, jaka udziela się przy okazji zakupów. Bogaty asortyment sprzętu i części: od napraw i utrzymania własnego auta, poprzez oleje, a także farby i emulsje dla budownictwa (nie pomijając także profesjonalnych części czy elementów do montażu konstrukcji budowlanych)- to wszystko dostępne w zasięgu ręki, w sklepie Pesty 2 przy ul. Gdańskiej.
-Nasza strategia jest bardzo wyraźna: obsługa kierowana do przedsiębiorcy i hurtownika, ale też i domowego majsterkowicza lub właściciela nieruchomości poszukującego asortymentu, odpowiadającego jego potrzebom - mówi Mirosław Rybkowski, właściciel firmy Pesta 2. -Klienci mogą wybierać spośród produktów uznanych firm, bardzo dobrej jakości oraz w atrakcyjnej cenie- wylicza zalety oferty firmowego sklepu właściciel Pesty 2 . -W ciągu dwóch lat działalności sklepu osiągnęliśmy zamierzony efekt: jeśli przedsiębiorca, handlowiec lub zaopatrzeniowiec ma jakikolwiek problem, jedzie najpierw do sklepu Pesty 2- mówi Mirosław Rybkowski. -Przeważnie wyjeżdża zaopatrzony we wszystko, by niebawem do nas wrócić- dodaje właściciel stargardzkiej firmy.
Wielobranżowy sklep firmy Pesta 2 Mirosław Rybkowski swoim klientom proponuje również cenowe upusty, promocje oraz obniżki. -Wprowadziliśmy system upustów dla klientów firmowych, którzy zaopatrują się u nas w części motoryzacyjne, oleje czy farby lub sprzęt budowlany w dużych ilościach- informuje Mirosław Rybkowski. -Mogą oni liczyć w naszym sklepie na bardzo atrakcyjne rabaty- mówi właściciel Pesty 2 . -Systemem rabatów i obniżek objęliśmy także klientów indywidualnych. Nasz Moto Market należy również do grona firm, honorujących Stargardzką Kartę Rabatową- przypomina.
Rodzinna firma Mirosława Rybkowskiego powstała w 1999 roku, rozpoczęła najpierw od hurtowej sprzedaży olejów, smarów oraz artykułów motoryzacyjnych. Z biegiem czasu Pesta 2 zamieniła się w przedsiębiorstwo, działające na wielu płaszczyznach. -Widać to choćby po wielobranżowym sklepie Pesty 2- przyznaje właściciel stargardzkiej firmy. -Zgodnie z przyjętymi niegdyś założeniami, miał być to sklep motoryzacyjny. Teraz dysponujemy placówką, która jest bardziej małym marketem budowlanym, zdolnym konkurować z sieciowymi obiektami tego typu- mówi Mirosław Rybkowski. Zastrzega jednak, że dział z asortymentem motoryzacyjnym stanowi nadal jeden z fundamentów działalności sklepu przy ulicy Gdańskiej.


Poszczególne działy są tak ułożone, aby zakupy zrobić tu niemal intuicyjnie, bez bieganiny po rozległych alejkach. -Zaraz przy wejściu mamy sezonowe artykuły eksploatacyjne dla kierowców, takie jak m.in. spryskiwacze, płyny do chłodnic- wylicza Mirosław Rybkowski. - Jest mocno rozwinięty dział chemii motoryzacyjnej. Obok strefa dla budownictwa, czyli akcesoria potrzebne do malowania. Zaraz też mamy wszystko, co potrzebne do łączenia drewnianych elementów konstrukcji- informuje. -Przechodząc dalej możemy zaopatrzyć się we wszelkiego rodzaju klucze i narzędzia oraz inne akcesoria. Od razu również trafiamy do działu narzędzi elektronicznych i elektrotechnicznych wiodącej marki Hitachi. Zaopatrzyć się również można we wszystko, co potrzebne do spawania zarówno elektrycznego, jak i gazowego- mówi Mirosław Rybkowski.
Miejsce działalności sklepu szczególnie zobowiązuje. Stąd Pesta 2 Mirosław Rybkowski rozpoczęła działalność, przenosząc ostatecznie główną siedzibę firmy do Stargardzkiego Parku Przemysłowego. Przy ulicy Gdańskiej nadal jednak jest okazja na dobry biznes. Każdego dnia przekonują się o tym klienci, chwaląc fachowość obsługi oraz bogactwo wyboru asortymentu, sprawdzonego pod względem jakościowym i w atrakcyjnej cenie.