Baterie i akumulatory do wózków widłowych i podnośników

W naszej firmie PESTA2 zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości baterii i akumulatorów przeznaczonych do różnych typów sprzętów transportu bliskiego. Oferujemy baterie do wózków elektrycznych nowszych i starszych generacji, w tym także do wózków widłowych specjalistycznych i podnośników teleskopowych praktycznie wszystkich marek.

Wszystkie znajdujące się w naszym asortymencie baterie trakcyjne i akumulatory to produkty wyróżniające się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi, które skutecznie wspomagają pracę wózków widłowych i innych urządzeń, zapewniając niezawodność i długą żywotność. Jednocześnie oferowane w PESTA2 akumulatory i baterie wyróżniają się bardzo atrakcyjnymi cenami – mogą je Państwo zakupić taniej niż w innych firmach w branży!

Kiedy warto dokonać wymiany ?

Analogicznie jak w przypadku innych urządzeń elektrycznych, także wózki widłowe, podnośniki i innego rodzaju sprzęt w tej grupie wymaga okresowej wymiany baterii i akumulatorów. Z czasem ich pojemność spada, a nawet częste ładowanie nie daje początkowej mocy. Oznacza to konieczność częstszego odstawiania urządzenia i podłączania go do sieci, co może poważnie zaburzyć wydajność pracy zakładu – wyłączenie nawet jednego wózka widłowego może wpłynąć negatywnie na szybkość realizowanych zleceń.

Gdy urządzenie pracuje coraz krócej po ładowaniu, ładowanie nie jest pełne lub też pojawiają się inne problemy związane z bateriami lub akumulatorami, warto skonsultować się ze specjalistami. W wielu przypadkach szybkim rozwiązaniem jest zakupienie nowych baterii i akumulatorów, które będą zapewniały wydajne działanie sprzętu już od pierwszego ładowania.

Pomożemy w dobraniu odpowiednich modeli baterii i akumulatorów

Nasi pracownicy pomogą Państwu w wybraniu tych modeli baterii i akumulatorów, które będą pasowały do podanych marek i typów wózków widłowych i podnośników. Dzięki temu, że posiadamy w naszym magazynie wiele wariantów akumulatorów i baterii, możemy dobrać je od razu. W przypadku, w którym aktualnie nie dysponujemy potrzebnymi modelami, jesteśmy w stanie sprowadzić je dla Państwa na zamówienie.

Akumulatory i baterie sprzedajemy również w naszym sklepie internetowym – mogą w nim Państwo zapoznać się z naszą pełną ofertą modeli i dobrać je do urządzenia. W razie potrzeby nasi pracownicy czekają także na pytania – postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe. Zamówienia realizowane są na terenie całej Polski!

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!