Diagnostyka wózków widłowych i podnośników

W firmie PESTA2 w Stargardzie zapewniamy Państwu kompleksowe usługi diagnostyczne wózków widłowych. Dzięki temu, że posiadamy nowoczesne zaplecze i pracują dla nas eksperci w swojej dziedzinie, wszystkie prace diagnostyczne są wykonane z naciskiem na szczegół i potrafią oznaczyć nawet drobne nieprawidłowości. Diagnozujemy wózki widłowe większości producentów.

Kiedy warto zlecić diagnostykę ?

W przypadku, w którym wózek widłowy nagle przestaje działać prawidłowo, wydaje dziwne dźwięki, nie ma odpowiedniej mocy, gaśnie bez powodu, a także przy jakichkolwiek innych niepokojących symptomach, konieczne jest szybkie skontaktowanie się z serwisem wózków widłowych, w którym będzie można przeprowadzić diagnostykę. W naszym zakładzie PESTA2 mogą Państwo uzyskać profesjonalne wsparcie w tej dziedzinie!

Przypominamy, żeby diagnostykę zlecić najlepiej od razu po pojawieniu się objawów usterki. Szybka diagnostyka i serwis mogą oszczędzić dużo pieniędzy, które w przeciwnym przypadku trzeba by wydać na wymianę części zamiennych, które w początkowych fazach można skutecznie naprawić.

Dokładnie i szybko

Dysponujemy zaawansowanym zapleczem diagnostycznym, dzięki któremu możemy sprawdzić sprzęt kompleksowo pod kątem prawidłowości pracy. Nasi pracownicy są przeszkoleni i doświadczeni, dlatego potrafią dokładnie sprawdzić wózek tak, aby wychwycić nawet najdrobniejsze usterki, które mogą mieć wpływ na jego działanie. Dzięki temu, że prace prowadzone są przez nas na bazie nowoczesnych narzędzi diagnostycznych, mają Państwo pewność, że będą one przeprowadzone profesjonalnie.

Przystępne ceny

W PESTA2 mają Państwo możliwość zlecenia usług diagnostycznych w najbardziej atrakcyjnych cenach w województwie zachodniopomorskim. Dbamy o to, aby opłaty nie były zbyt wysokie, zawsze indywidualnie dopasowujemy je do zakresu prowadzonych prac, dlatego nie przepłacą u nas Państwo za przeprowadzenie dokładnego sprawdzenia wózka widłowego!

Kompleksowe usuwanie usterek

W przypadku, w którym diagnostyka wykaże usterkę, możemy przeprowadzić dla Państwa prace serwisowe. Nasi specjaliści zadbają o to, aby były one wykonane fachowo i w jak najszybszym terminie. Dysponujemy większością najczęściej potrzebnych części zamiennych, a także akumulatorami i bateriami.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług diagnostycznych!