Doradztwo techniczne w zakresie wózków widłowych i podnośników

Jeżeli potrzebują Państwo kompleksowego doradztwa technicznego w zakresie wózków widłowych oraz podnośników teleskopowych, w naszej firmie PESTA2 specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Wybranie odpowiedniego sprzętu transportu bliskiego, w tym wózków i podnośników, jest kluczowe z punktu widzenia efektywności pracy zakładu – magazynu, sklepu wielkopowierzchniowego, hali produkcyjnej. Nieodpowiednie dopasowanie i użytkowanie sprzętu skutkuje w obniżonej wydajności i może generować wyższe koszty. Dla tych z Państwa, dla których liczy się najwyższa skuteczność, przygotowaliśmy nasze usługi doradztwa technicznego.

Kompleksowe wsparcie

Pomagamy w doborze odpowiednich urządzeń transportu bliskiego – doradzimy, jaki sprzęt będzie mógł spełnić Państwa oczekiwania na podstawie danych dotyczących jego przeznaczenia i zakresu pracy. Pomożemy w opracowaniu optymalnego planu transportu wewnętrznego dla Państwa firmy, dobierzemy odpowiedni sprzęt, który będzie działał niezawodnie i wydajnie, a także świadczymy pełną obsługę posprzedażową włącznie z serwisem, sprzedażą części zamiennych, baterii, akumulatorów.

Specjaliści do Państwa dyspozycji

W PESTA2 zatrudniamy specjalistów w dziedzinie transportu bliskiego, którzy dokładnie znają się na szczegółach technicznych związanych z wózkami widłowymi, wózkami paletowymi, podnośnikami teleskopowymi. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, ale ciągle się doszkalamy, aby zapewnić Państwu usługi na wysokim poziomie. W naszym zakładzie specjalizujmy się w doradztwie technicznym zarówno dla mniejszych firm, jak i dla dużych przedsiębiorstw – niezależnie od wielkości firmy oraz jej potrzeb, dobierzemy optymalne rozwiązania.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Stargardzie Szczecińskim. Obsługujemy całe województwo zachodniopomorskie, a także jesteśmy w stanie pomóc klientom na terenie całej Polski – prosimy o skontaktowanie się z nami przez telefon lub e-mail.

Przystępne ceny

Wyróżniają nas również przystępne ceny usług doradczych. Naszym celem jest Państwa zadowolenie, dlatego utrzymujemy je na jak najbardziej atrakcyjnym poziomie. Dla naszych stałych klientów mamy także atrakcyjne rabaty – prosimy o skonstatowanie się z nami w celu uzyskania dokładnych informacji o wycenie usług.

Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia naszej oferty!