Części zamienne i akumulatory

W asortymencie posiadamy części zamienne przeznaczone do różnych typów i marek urządzeń transportu bliskiego

W asortymencie posiadamy części zamienne przeznaczone do różnych typów i marek urządzeń transportu bliskiego – wózków widłowych, wózków paletowych, a także podnośników teleskopowych.

Części zamienne do urządzeń wszystkich marek

Oferujemy pełną paletę części przeznaczonych do wózków widłowych, w tym między innymi: łożyska, szczotki do silnika, maty filtracyjne, cięgna, czujniki temperatury, alternatory, drążki sterownicze, filtry gazu i powietrza, gniazdka, elementy skrzyni biegów, pierścienie zacinające i osadcze, piasty, podkładki, przewody, uszczelki, tuleje. Również oferujemy zestawy naprawcze i zestawy uszczelnień.

Sprzedajemy części zamienne do sprzętów następujących marek:

Toyota, Nissan, Jungheinrich, Linde, Still, BT, Yale, Hyster, Halla, Heli, HC, Caterpillar, Clark, Genie, Daewoo, TCM, Boss, Komatsu, Pimespo, Mitsubishi, Manitou, Crown, Atlet, Cesab oraz Terex.

W naszym magazynie posiadamy większość najczęściej potrzebnych części zamiennych do wózków widłowych i podnośników teleskopowych. W ten sposób nie muszą Państwo czekać na ich sprowadzenie i usterka może być usunięta nawet tego samego dnia. W przypadku, w którym dana część aktualnie nie jest dostępna, jesteśmy w stanie sprowadzić ją na zamówienie specjalnie dla Państwa. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego możemy zapewnić Państwu najbardziej przystępne ceny i szybką realizację zamówienia.


Pomożemy w doborze

Jeżeli mają Państwo problem z doborem odpowiedniej części, wtedy nasi pracownicy pomogą w znalezieniu tych odpowiednich. Wystarczy przesłać do nas informacje dotyczące producenta oraz modelu, a także określonej części, która jest potrzebna, a my dobierzemy jej typ.

Obsługa na terenie całego kraju

Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, poczty elektronicznej oraz telefonu. Wysyłki realizujemy na bieżąco. Zachęcamy także do osobistego obioru produktów w naszej siedzibie w Stargardzie.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detalicznaą – dla odbiorców hurtowych przygotowaliśmy atrakcyjne warunki i przystępne ceny. Prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów współpracy.

W naszej firmie PESTA zajmujemy się też sprzedażą wysokiej jakości baterii i akumulatorów przeznaczonych do różnych typów sprzętów transportu bliskiego. Oferujemy baterie do wózków elektrycznych nowszych i starszych generacji, w tym także do wózków widłowych specjalistycznych i podnośników teleskopowych praktycznie wszystkich marek.

Wszystkie znajdujące się w naszym asortymencie baterie trakcyjne i akumulatory to produkty wyróżniające się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi, które skutecznie wspomagają pracę wózków widłowych i innych urządzeń, zapewniając niezawodność i długą żywotność. Jednocześnie oferowane w PESTA akumulatory i baterie wyróżniają się bardzo atrakcyjnymi cenami – mogą je Państwo zakupić taniej niż w innych firmach w branży!

Kiedy warto dokonać wymiany?

Analogicznie jak w przypadku innych urządzeń elektrycznych, także wózki widłowe, podnośniki i innego rodzaju sprzęt w tej grupie wymaga okresowej wymiany baterii i akumulatorów. Z czasem ich pojemność spada, a nawet częste ładowanie nie daje początkowej mocy. Oznacza to konieczność częstszego odstawiania urządzenia i podłączania go do sieci, co może poważnie zaburzyć wydajność pracy zakładu – wyłączenie nawet jednego wózka widłowego może wpłynąć negatywnie na szybkość realizowanych zleceń.

Gdy urządzenie pracuje coraz krócej po ładowaniu, ładowanie nie jest pełne lub też pojawiają się inne problemy związane z bateriami lub akumulatorami, warto skonsultować się ze specjalistami. W wielu przypadkach szybkim rozwiązaniem jest zakupienie nowych baterii i akumulatorów, które będą zapewniały wydajne działanie sprzętu już od pierwszego ładowania.

Pomożemy w dobraniu odpowiednich modeli baterii i akumulatorów

Nasi pracownicy pomogą Państwu w wybraniu tych modeli baterii i akumulatorów, które będą pasowały do podanych marek i typów wózków widłowych i podnośników. Dzięki temu, że posiadamy w naszym magazynie wiele wariantów akumulatorów i baterii, możemy dobrać je od razu. W przypadku, w którym aktualnie nie dysponujemy potrzebnymi modelami, jesteśmy w stanie sprowadzić je dla Państwa na zamówienie.

Akumulatory i baterie sprzedajemy również w naszym sklepie internetowym – mogą w nim Państwo zapoznać się z naszą pełną ofertą modeli i dobrać je do urządzenia. W razie potrzeby nasi pracownicy czekają także na pytania – postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe. Zamówienia realizowane są na terenie całej Polski!

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się i skorzystania z naszej oferty !