Sprzedaż i wynajem

Zajmujemy się sprzedażą wózków widłowych nowych i używanych. Jesteśmy w stanie przedstawić Państwu pełną gamę urządzeń różnych marek.

Sprzedaż wózków widłowych nowych i używanych

Zajmujemy się sprzedażą wózków widłowych nowych i używanych. Dzięki wieloletniej obecności i współpracy z różnymi dostawcami na rynku jesteśmy w stanie przedstawić Państwu pełną gamę urządzeń różnych marek – zawsze w przystępnych cenach, z kompetentnym doradztwem oraz gwarancją.

W naszym asortymencie znajdują się następujące urządzenia:

wózki widłowe spalinowe – najlepsze do realizacji prac na większym terenie
wózki widłowe elektryczne – przeznaczone do prac na małym obszarze

Oferujemy wózki widłowe różnych uznanych marek, w tym między innymi Still, Linde, Toyota, Nissan, Jungheinrich, Komatsu i wielu innych. Dysponujemy zarówno modelami przeznaczonymi do realizacji prac na małej powierzchni, jak i tymi wskazanymi do obsługi dużej przestrzeni w magazynach i halach produkcyjnych wielkopowierzchniowych.

Bezpieczny zakup wózka używanego

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupienie wózka widłowego używanego nie było dla Państwa związane ze stresem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że urządzenia używane mogą posiadać usterki, dlatego przed wystawieniem sprzętów na sprzedaż poddajemy je zawsze dokładnym pracom diagnostycznym i sprawdzeniu podzespołów zarówno mechanicznych, jak i elektronicznych – w przypadku jakichkolwiek błędów, uszkodzeń, usterek, wymieniamy lub naprawiamy części. Na sprzedawane wózki używane dajemy gwarancję, dlatego jeżeli pojawią się jakiekolwiek usterki, mogą Państwo liczyć na bezpłatne wsparcie techniczne. Do wózków dodajemy także niezbędną dokumentację techniczno-ruchową i przygotowujemy je do badań Dozoru Technicznego.

Pełne doradztwo techniczne

Służymy doradztwem technicznym. Gdy mają Państwo problem z doborem odpowiedniego sprzętu, nasi specjaliści zawsze służą fachową pomocą. Na podstawie Państwa potrzeb i wymagań, a także wskazanego budżetu, dobierzemy optymalny sprzęt, który będzie działał niezawodnie i wydajnie.

Przystępne ceny

Zawsze dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeżeli zdecydują się Państwo na zakup nowych lub używanych wózków właśnie w naszej firmie, nie muszą Państwo obawiać się zbyt wysokich kosztów. Przypominamy również, że w naszej firmie istnieje możliwość przetestowania wózków przed zakupem – oferujemy usługę wynajmu. W ten sposób przez dłuższy okres mogą Państwo spokojnie sprawdzić wózek w swoim zakładzie.

Obsługujemy klientów na terenie całej Polski. Zapewniamy dowóz wózków do wskazanego miejsca własnym transportem.

Wynajem wózków widłowych i podnośników teleskopowych

W firmie PESTA świadczymy usługi wynajmu wózków widłowych i podnośników teleskopowych. Tym z Państwa, którzy potrzebują sprzętu tego rodzaju, oferujemy usługi taniego wynajmu z dowozem na wskazane miejsce.

Dysponujemy wieloma modelami wózków widłowych elektrycznych, spalinowych oraz podnośników teleskopowych najlepszych marek. Dopasujemy je indywidualnie do Państwa potrzeb, aby spełniły wszystkie wymagania związane z realizacją prac w ramach transportu bliskiego.

Oferujemy usługi wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego – dla klientów zawierających z nami umowy opiewające na dłuższy okres, przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty. Jesteśmy firmą elastyczną i dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów pod kątem wynajmu sprzętu. Dowieziemy go na miejsce i odbierzemy wtedy, gdy prace zostaną zakończone.

Dlaczego warto wybrać wynajem wózków i podnośników?

W wielu firmach zakupienie wózka widłowego bądź podnośnika nie jest opłacalną inwestycją. Dotyczy to w szczególności tych firm, które realizują usługi tego rodzaju sprzętem okazjonalnie, na przykład raz na kilka tygodni w przypadku dostawy towaru.

Dodatkowo wynajem jest wskazany w przypadku firm, które nie mogą pozwolić sobie na zakupienie i utrzymanie własnego sprzętu. Zakup wózka widłowego jest sporym wydatkiem, dlatego w szczególności dla małych firm jest to duże obciążenie finansowe. Dzięki usługom wynajmu można zmniejszyć koszty działania firmy, ponieważ to my jesteśmy odpowiedzialni za stan techniczny wózka widłowego.

Państwa korzyści:

- obniżenie kosztów związanych z utrzymaniem ruchu
- zmniejszenie kosztów związanych z zatrudnianiem pracowników
- dostęp do zaawansowanych i sprawnych technicznie urządzeń
- brak konieczności prowadzenia dokumentacji urządzeń
- brak konieczności wykonywania przeglądów i serwisowania
- opcja przetestowania wózka lub podnośnika przed zakupem

Siedziba naszej firmy znajduje się w Stargardzie – obsługujemy całe województwo zachodniopomorskie oraz całą Polskę. Jeżeli chcą Państwo sprawdzić koszty związane z wynajmem sprzętu, prosimy o kontakt telefoniczny lub przez e-mail. Nasi pracownicy odpowiedzą tak szybko, jak to możliwe, i przedstawią Państwu wycenę usługi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą wózków widłowych oraz do skorzystania z naszych usług wynajmu!