Serwis wózków widłowych

Oferujemy kompleksowe usługi stacjonarne i mobilne w zakresie serwisu wózków widłowych elektrycznych i spalinowych oraz podnośników teleskopowych. Serwis stacjonarny skierowany jest w szczególności do klientów ze Stargardu, w którym znajduje się nasza siedziba, a także z okolicznych miejscowości.

Na miejscu mogą Państwo otrzymać pełną obsługę świadczoną przez naszych pracowników. W przypadku, w którym nie mogą Państwo dostarczyć sprzętu bezpośrednio do naszego warsztatu własnym transportem, świadczymy usługi przewozowe.

Serwis obejmuje następujące czynności:

- przeprowadzenie pełnej diagnostyki

- przeprowadzenie przeglądu technicznego i konserwatorskiego

- naprawy usterek elektronicznych oraz mechanicznych

- wymiana części zamiennych

- uzupełnienie i wymiana oleju, filtrów, płynów eksploatacyjnych

- wymiana baterii i akumulatorów

- wymiana opon, dętek do wózków widłowych

- przygotowanie wózka do wykonania odbioru przez UDT

- doradztwo techniczne oraz wsparcie przedzakupowe

- i inne według wymagań klientów

W naszym serwisie wykorzystujemy tylko sprawdzone części i materiał eksploatacyjne, dlatego przeprowadzone przez nas prace gwarantują, że urządzenie będzie działało sprawnie przez długi czas. Na wykonane usługi serwisowe dajemy gwarancję, dlatego jeżeli pojawią się jakiekolwiek nowe usterki naprawionego wcześniej podzespołu, bez dodatkowych opłat przeprowadzimy ich ponowne sprawdzenie.

Oferujemy serwis większości marek urządzeń, zarówno starszych modeli, jak i tych nowszych, w tym między innymi: Jungheinrich, Toyota, Nissan, Linde, Still, HC, Caterpillar, Clark, Daewoo, TCM, Komatsu, Mitsubishi, Manitou, Crown, Cesab.

Atrakcyjne ceny i terminowość

Dokładamy starań, aby nasze usługi serwisowe wyróżniały się przystępnymi cenami, dlatego nie muszą Państwo obawiać się wysokiego rachunku. Przed przystąpieniem do prac jesteśmy w stanie oszacować przybliżone koszty wykonania usługi. Również przekazujemy realne terminy zakończenia prac serwisowych. Zawsze staramy się wykonać je jak najszybciej, aby mogli Państwo odzyskać sprawny sprzęt bez opóźnień.

Dla klientów, którzy chcą uzyskać obsługę w swojej siedzibie bez konieczności dowozu sprzętu na miejsce, świadczymy usługi serwisu mobilnego.

Zapraszamy do wybrania naszej obsługi!